LOGO AMOR TEAM JPEG.jpg

ladies párty

Erotický program Ladies Night Párty s několika profesionálními striptéry.
Objednání striptéra - pánský striptýz na dámskou jízdu, jako dárek k narozeninám,
nebo na zapíjení svobody vaší kamarádky, na diskotéku, firemní párty a podobné akce.

Potřebujete objednat striptéra na soukromé oslavy a párty?

Nebo také dámský striptýz a profesionální striptérku?

Zábava ve velkém stylu, kdy se dámy, ženy a dívky odreagují od všedních starostí a užijí si příjemný večer s partou krásných a svalnatých mužů..!

Ladys Night Párty- profi striptéři do klubů a na diskotéky.

+420 603 439 185

ladies.party@email.cz

DÁMSKÝ STRIPTÝZ - STRIPTÉRKY

Dominika

Dominika

Dominika

Dominika

Ester

Ester

Ester

Ester

Tereza

Tereza

Jane

Jane

Jane

Jane

Hanka

Hanka

Hanka

Hanka

Michaela

Michaela

Michaela

Michaela

Monika

Monika

Monika

Monika

Kate

Kate

Kate

Kate

Emily

Emily

Pánský striptýz v podání našich striptérů rozjede každou dámskou jízdu. Několik variant striptýzu, z nichž nejoblíbenější je kontaktní pánský striptýz. Pánský strip je oblíbený na rozlučkách se svobodou, jako dárek k narozeninám, nebo jako oživení na firemních párty a dalších akcích, jako jsou diskotéky, kluby, erotické plesy, sex párty a v poslední době i jako program na swingers párty.
Rádi byste na rozlučku se svobodou, na narozeniny, na firemní, nebo soukromou párty objednali profesionální dámský striptýz a chcete záruku kvality Vámi objednané striptérky?
Kontaktujte na tel. čísle 603439185, poradíme vám s výběrem některé naší striptérky a s druhem striptýzového vystoupení, jako je kontaktní striptýz, lesbi show dvou striptérek, nebo pro odvážnější publikum autoerotika s vibrátory a podobnými pomůckami.
PÁNSKÝ STRIPTÝZ - striptéra si můžete objednat na oslavu narozenin, nebo rozlučku se svobodou vaší kamarádky, šéfové v práci, nebo i jako program na diskotéku a do klubů. Striptýz je především zábava a naši striptéři patří k nejlepším v Evropě! Nabízíme několik druhů kostýmů, ale i různé styly striptýzových vystoupení, ať už jde o klasický, kontaktní striptýz, nebo takzvaný Americký strip, kdy se striptér ve finále strip show neodhalí do naha, ale zůstává ve spodním prádle, nebo je zakrytý některou z částí svého kostýmu. Strip Show se dá vždy, v rámci možností, přizpůsobit vašim požadavkům.

DÁMSKÝ STRIPTÝZ - striptérky zajistí se svojí strip show skvělou zábavu a podívanou na každé akci.. Vystoupení našich striptérek můžete objednat, stejně tak, jako pánský striptýz, na soukromé párty, jako jsou oslavy narozenin, nebo rozlučky se svobodou, dále na plesy a firemní oslavy, ale i na diskotéky a do hospůdek a barů po celé ČR... Můžete si objednat nejen klasický dámský strip, ale především kontaktní striptýz a další show, jako je autoerotika, Lesbi show, obsluha dívek nahoře bez, tanečnice a hostesky.. Velice oblíbeným, celovečerním programem je i show s několika striptérkami, nazvaná "Noc Divokých Koček". Všechna striptýzová vystoupení v rámci možností přizpůsobíme podle přání zákazníků.

LADIES NIGHT PÁRTY STRIP SHOW - Moderovaná 1,5 - 2,5 hodinová striptýzová show, většinou pouze pro dámskou společnost, ve které vystupuje několik profesionálních striptérů (počet striptérů na Ladies night se určí podle přání a možností zákazníka). Tato strip show má většinou 2 části - v 1 části Ladys Night se předvádí Americký striptýz, to znamená striptýz do spodního prádla, kdy se ve finále striptér zakryje ručníkem, případně pláštěm, nebo částí svého kostýmu. Ve 2 části programu už následují klasická striptýzová vystoupení - kontaktní strip show (zcela do naha, erotika v plné parádě). Během stripů jsou divačky různým způsobem zapojovány do probíhající show, ať už spoluprácí se striptérem při jeho strip show, nebo účastí v kratších zábavných soutěžích, souvisejících s programem tohoto večera. Tyto soutěže vyplňují určité časové úseky tohoto programu. Ladies Night se dá objednat a přizpůsobit podle zájmu, potřeb a finančních možností podniku, ale většinou doporučujeme počet 3 až 5 ti účinkujících striptérů, ve výše uvedené době trvání. Jednotlivé části programu Ladies párty se dají vyplnit i jiným druhem show, jako je například Travesti Show, kouzelník, barman free style show, nebo pánská obsluha " nahoře bez " !

STRIPTÝZOVÁ SHOW DIVOKÉ KOČKY - Striptýzová Show, kde vystupuje několik profesionálních striptérek. Dámský striptýz a naše krásné striptérky s vámi na celovečerní párty..! Během večera jsou hosté v přímém kontaktu s krásnými dívkami a mají i možnost se do této strip show zapojit při kontaktním stripu, který tyto krásné striptérky předvádějí, nebo při eroticky laděných soutěžích o nejrůznější ceny. Nabízíme více variant této show, je možné jí doplnit o dívky nahoře bez, které během této strip show působí jako obsluha hostů. Také je možné zařadit i další vystoupení jako je autoerotika, lesbi show a podobně. Velmi lákavý privátní kontaktní striptýz, který striptérky mohou předvádět například i přímo na stolech přítomných pánů!
http://www.divoke-kocky.jex.cz

EROTICKÁ PÁRTY - eroticky laděný celovečerní program, během kterého hosté uvidí několikrát pánský striptýz a dámský striptýz - od klasického kontaktního strip show, až třeba po Live Sex show. Striptéři, striptérky, tanečnice, ale i hostesky v erotickém prádle, nebo obsluha dívek nahoře bez, případně další program, např. Travesti show, barmanská show, kouzelník, kapely atd. Zajistíme vám i moderaci tohoto pořadu naším moderátorem. Složení a druh striptýzového a dalšího programu se vždy přizpůsobuje podle přání a možností podniku, nebo pořadatelů. Doporučujeme na akce většího rozsahu, jako jsou Erotické plesy a zábavy, Sex párty na diskotékách, nebo v klubech a barech.
http://www.striptyz.jex.cz
TOPlist
TOPlist
Zjistit Google Pagerank Zjistit S-rank Zjistit Jyxorank
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one